Merkliste

Fahrplan

F 1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Brinkum,
ZOB
4.15 6.15 7.15 17.15 18.15 19.15 20.15 5.40 6.40 7.40 8.10 8.40 9.40 19.40 20.40 21.10 21.40 22.10
Leeste, Am
Westermoor
4.20 6.20 7.20 17.20 18.20 19.20 20.20 5.35 6.35 7.35 8.05 8.35 18.35 19.35 20.30 21.00 21.30 22.00
Kirchweyhe,
KSK
4.25 6.25 7.25 17.25 18.25 19.25 20.25 5.30 6.30 7.30 8.00 8.30 18.30 19.30 20.30 21.00 21.30 22.00
Sudweyhe,
Voßmeyer
4.30 6.30 7.30 17.30 18.30 19.30 20.30 5.25 6.25 7.25 7.55 8.25 18.25 19.25 20.25 20.55 21.25 21.55
Bülten,
Finkenhütte
4.35 6.35 7.35 17.35 18.35 19.35 20.35 5.20 6.20 7.20 7.50 8.20 18.20 19.20 20.20 20.50 21.20 21.50
Barrien,
Rathaus
4.40 6.40 7.40 17.40 18.40 19.40 20.40 5.15 6.15 7.15 7.45 8.15 18.15 19.15 20.15 20.45 21.15 21.45
Syke,
Herrlichkeit
4.44 6.44 7.44 17.44 18.44 19.44 20.44 5.11 6.11 7.11 7.41 8.11 18.11 19.11 20.11 20.41 21.11 21.41
Syke,
Busbahnhof
4.45 6.45 7.45 17.45 18.45 19.45 20.45 5.10 6.10 7.10 7.40 8.10 1.10 19.10 20.10 20.40 21.10 21.40
Heiligenfelde,
Pussack
5.00 7.00 8.00 18.00 19.00 20.00 21.00 5.00 6.00 7.00 7.30 8.00 18.00 19.00 20.00 20.30 21.00 21.30
Br.-Vilsen,
Bahnhof
5.15 7.15 8.15 18.15 19.15 20.15 21.15 4.45 5.45 6.45 7.15 7.45 17.45 18.45 19.45 20.15 20.45 21.15
Asendorf,
Busbahnhof
5.25 7.25 8.25 18.25 19.25 20.25 21.25 4.35 5.35 6.35 7.05 7.35 17.35 18.35 19.35 20.05 20.35 21.05
Wietzen,
Wiechmann
5.35 7.35 8.35 18.35 19.35 20.35 21.35 4.25 5.25 6.25 6.55 7.25 17.25 18.25 19.25 19.55 20.25 20.55
Nienburg,
Bahnhof
5.45 7.45 8.45 18.45 19.45 20.45 21.45 4.15 5.15 6.15 6.45 7.15 17.15 18.15 19.15 19.45 20.15 20.45